domovdruštvoprogramgalerijakontakt

GOVEJK
Dolina Drage
Matkov Škaf

( ! ) Notice: Undefined index: podatek in C:\wamp64\www\www.planinskodrustvo-delo\izleti.php on line 135
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0000297224{main}( )...\izleti.php:0

Letni zbor 2019

Letni zbor
Letni zbor članov društva, že 48. po vrsti, je tudi letos potekal po ustaljenih tirih. Udeležili so se ga tudi prijatelji iz Grafičarja, pa predstavniki Iskre, Radiotelevizije, Bregarja in predsednica MDO Ljubljana Marinka Koželj Stepic, ki je ob tej priložnosti podelila še plaketi PZS, in sicer bronasto Milici in srebrno Dušanu. Rutinirano smo hitro zaključili zbor ter ob dobri kapljici in dobrotah, ki so jih pripravile naše članice, še malo modrovali o aktualnih dogodkih ter nato veseli odšli proti domu.
In še to: če smo na začetku rekli, da je letošnji zbor potekal v ustaljenih tirih, pa si tega še ne upamo trditi za naslednjega – ta bo namreč potekal v znamenju volitev.

Dušan

www.netart.si